Bizler, Delta Yatırım Holding olarak, kurumsal değerlerimize bağlı oluşturduğumuz stratejinin başarısına inanıyoruz. Vizyonumuz müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘İlk Tercih’i olmak.

Yöneticilerimiz ve takım arkadaşları, bu vizyonla hareket ederek, çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas alır, yenilikçi düşünceyi teşvik eder, takım çalışmasını destekler ve çalışanlarının katkılarına değer verir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve değer yaratan ürünler sunmaktır.

Hedefimiz, bir yandan müşterilerimize değer yaratırken diğer yandan etkin bir organizasyon yapısı ile karlı bir büyüme sağlamaktır. Dolayısıyla, istikrarlı bir işletmenin prensipleri ışığında, Delta Yatırım Holding her yönüyle mükemmel bir organizasyon yapısı anlayışıyla hareket eder.
 

Farklılığımızı yaratan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapımızdır. Şirketin sağlıklı gelişiminin temelinde en değerli yetenekleri cezbetmemiz, geliştirmemiz ve muhafaza etmemiz yatmaktadır. İnsan potansiyelimiz, uluslararası, global anlayış sahibi, dinamik ve tutkulu bireylerden oluşmaktadır.
 

Mete DURU
Delta Yatırım Holding
CEO