VİZYON

Delta Yatırım Holding’in ana hedefi gelişim, güvenilirlik, istikrar ve saygınlığın simgesi olmaktır.

Delta Yatırım Holding’in inşaat, tekstil, enerji, turizm ve perakende alanında uzmanlaşmış tüm çalışanları, idari ve teknik kadroları bu hedefe kenetlenmiştir.

Delta Yatırım Holding, tüm faaliyet alanlarında araştıran, geliştiren, yenilikçi çabaları teşvik ederek destekleyen bir anlayış ile dünya ile eş zamanlı kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Proje, imalat, hizmet akışı, satış ve satış sonrasıda müşterilerinin beklentilerine “sonsuz kalite” anlayışı ile cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ülkesine, çalışanlarına, yatırımcı ortaklarına ve ticari faaliyet içinde bulunduğu kişi ve kurumlara faydalı olmayı, eğitime destek olmayı, yasalara ve ahlak kurallarına bağlı olmayı, evrensel değerlere saygılı olmayı, insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarının kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilinciyle, özenle seçilerek istihdam edilmiş, iş ahlakı yüksek, dürüst ve kalifiye insan gücünü en önemli kazanımı ve sermayesi olarak kabul etmiştir.